Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajki u Jeżyków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 grudnia 2019 23:55, odsłon: 275

Mikołajki wśród przedszkolaków wyzwalają szczególny rodzaj emocji – wielką radość i niepewność zarazem. To już trzeci rok w przedszkolu jak wspólnie spędzamy te chwile. Ubrania w kolorze czerwonym i mikołajkowe czapki na głowach to obowiązkowe stroje na ten dzień. W grupie Jeżyków świętujemy podwójnie, gdyż tego dnia jeden z naszych wychowanków – Bronek, ma swoje urodziny! Życzenia od wszystkich dzieci i pań oraz gromkie „100 lat” to rzecz oczywista. A i poczęstunków tego dnia było więcej niż zwykle. Cukierki od jubilata i ciasteczka własnego wyrobu od Oliwki – same słodkie niespodzianki.

Nie byłoby też prawdziwych Mikołajek gdyby nie było prezentów. I w końcu się doczekaliśmy… Gdy dzieci usłyszały głośne pukanie do drzwi nie było wątpliwości, że to ten moment. Wielka torba pełna prezentów stała pod drzwiami. A chwilkę potem… pojawił się Mikołaj we własnej osobie. To była wyjątkowa uciecha dla dzieci - nie do opisania.

Jak się też okazało Mikołaj przygotował specjalne zadania dla dzieci. Nie było jednak żadnego problemu z ich realizacją. Były wyjątkowo duże chęci i zaangażowanie przedszkolaków. Balonowe głowy Mikołajów powstały w okamgnieniu. Każdy chciał mieć fotkę na pamiątkę – więc powstały portretowe zdjęcia. Było dużo wesołej zabawy przy muzyce, wspólne śpiewanie i nawet obiad smakował tego dnia wyjątkowo.

 

 

J. Wołkowycka i J. Karpiuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information