Start Rok 2010/2011 Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny
piątek, 22 kwietnia 2011 21:51, odsłon: 1541

0027_mini_

W dniach 14 i 15 kwietnia tuż przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Wielkanocny dla rodziców, na których zawsze możemy liczyć i chętnie uczestniczą w takich akcjach.

Przedszkolaki od maluchów do starszaków wspólnie z paniami nauczycielkami z wielkim zaangażowaniem  przygotowywały prace na kiermasz min. kartki, pisanki, koszyczki, kurczaczki, stroiki i palemki. Zostały one wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Cieszymy się, że te „rękodzieła” ozdabiają mieszkania, a fundusze zebrane podczas kiermaszu przeznaczone zostaną na zakup pomocy dydaktycznych w poszczególnych grupach.