Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Pluszowego Misia w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
niedziela, 08 grudnia 2019 23:00, odsłon: 339

System „Edukacja przez ruch” Doroty Dziamskiej wspiera prawidłowy rozwój dziecka zapewniając wszechstronną, zintegrowaną stymulację. Dotyczy wspomagania rozwoju dzieci 3-10 letnich. Usprawnia poszczególne funkcje organizmu dziecka w celu jak najlepszego przygotowania do nauki w szkole. Wspiera rozwój pamięci długotrwałej. Usprawnia i koryguje zaburzone funkcje dziecka, wspomaga rozwój jego zdolności i zainteresowań. Zapewnia każdemu dziecku poczucie sukcesu, poczucie akceptacji i przynależności do wspólnoty.

W Dniu Pluszowego Misia dzieci z grupy Sarenek miały okazję cieszyć się wykonując misie właśnie tą metodą. Najpierw miarowo, rytmicznie kreśliły spirale na dużym arkuszu papieru. Następnie odrysowywały i wycinały zarys misia. Na koniec przyklejały pyszczki z różnej wielkości kół origami. Efekt końcowy sprawił wiele radości każdemu przedszkolakowi. Tego dnia nie zabrakło również tradycyjnej zabawy w „Starego niedźwiedzia” i spontanicznych zabaw pluszakami. 

                                                                         

  U. Raczkowska – Filinowicz, B. Wołodkiewicz

                                                                                 zdjęcia M. Olesiuk  

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information