Wizyta delegacji Lokalnych Grup Działania w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
czwartek, 05 grudnia 2019 09:19, odsłon: 736

W naszym przedszkolu gościła delegacja Lokalnych Grup Działania z województwa lubelskiego, w ramach  realizacji  projektu pt.: „Rozwój Lokalny Kierowany Przez Społeczność z perspektywy Lokalnych Grup Działania wdrażających wielofunduszowe Lokalne Strategie Rozwoju”. W ramach w/w projektu między innymi był prezentowana inicjatywa pt.: „Zwiększenie dostępności do edukacji przedszkolnej poprzez rozbudowę i przebudowę Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Żubra Pompika w Hajnówce”, którą przedstawił delegatom prezes LGD w Hajnówce - pan Eugeniusz Kowalski. Delegację powitała Dyrektor Przedszkola Dorota Ewelina Durzyńska, przedstawiając wymagania rozwojowe placówki z głównym naciskiem na szczególne dostosowanie warunków do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

To była pierwsza taka wizyta w naszym przedszkolu i warto dodać, że delegaci byli bardzo zainteresowani nowym projektem rozbudowy ale też wizytą w obecnie funkcjonującej placówce.

Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddz. Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce

Dorota Ewelina Durzyńska