Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Kredki w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
niedziela, 01 grudnia 2019 23:46, odsłon: 503

Obchody Dnia Kredki rozpoczęła nasza pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Przeczytała nam wesoły wiersz o tym, co lubią kolorowe kredki. Święto to jest w szczególny sposób związane z dziećmi, które bardzo często wykonują rysunki, kolorują. Taka kredka potrafi „narysować marzenia", a nawet napisać „list do św. Mikołaja. Na początku Zajączki bawiły się z użyciem chusty animacyjnej; utrwaliliśmy kolory, poćwiczyliśmy liczenie.

Dzieci z zapałem pokolorowały radosnego klauna, który posłużył do wykonania pudełeczka na kredki. To był bardzo kolorowy dzień, jak ubiór kredki Agnieszki. Smutny listopadowy dzień nas nie dotyczył, ponieważ w naszej sali tęcza kolorowa była i wszystkim dzieciom słodki upominek sprawiła.

Kredka lubi tańczyć twisty

kredka lubi pisać listy

koloruje notes mamy

czasem nawet bazgrze ściany

wtedy mama palcem kiwa

lecz uśmiecha się szczęśliwa

w bloku kartek jest bez liku

kredka zrobi fiku -miku

coś pięknego narysuje

cały świat nasz zaczaruje.

 

 

 

A.Panasiuk-Kaczoch, I.Gierasimiuk, K.Grebieszkow

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information