Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Misiowy uścisk łapy w Żuberkach PDF Drukuj Email
wtorek, 26 listopada 2019 01:01, odsłon: 207

Dzień 25 listopada jest Świętem Pluszowego Misia. W grupie Żuberków tego dnia królowały i te pluszowe, i te kudłate, białe, brązowe, z klapniętym uszkiem.  Czy to Kubuś Puchatek, czy Miś Koralgol, Kung Fu Panda, czy Miś Uszatek – wszyscy kochamy misie. Żuberki miały okazję dowiedzieć się, skąd się wzięło misiowe świętowanie; wspólnie ułożyły puzzle – oczywiście z misiem; rozwiązywaliśmy też zagadki obrazkowe i słuchowe o misiach.  Przekazaliśmy sobie mocny, „misiowy uścisk dłoni”.

Tańczyliśmy do piosenki „Jadą, jadą misie”, bawiliśmy się w zabawę, którą pamiętają chyba jeszcze nasi dziadkowie – „Stary niedźwiedź mocno śpi”. A potem popróbowaliśmy słodkości, tak, tak, mniaaaam - miodek to jest to, co niedźwiadki lubią najbardziej… Obejrzeliśmy fragment bajki o Misiu Uszatku i na zakończenie obchodów Święta Pluszowego Misia – kolorowaliśmy obrazek z naszym dzisiejszym bohaterem.

Za rok w listopadzie znowu miś będzie królował w naszym przedszkolu. Ale wcale nie trzeba czekać do listopada, aby przytulić swojego misia. W końcu to ulubiona przytulanka wszystkich dzieci, a także wielu dorosłych.

 

A. Kolinko, A. Hałaburda

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information