Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jesienny koncert w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 listopada 2019 21:51, odsłon: 256

W dniu 30 października odbyło się ważne wydarzenie w grupie Sarenek. Przy pięknej jesiennej scenografii spotkaliśmy się z kochanymi Rodzicami w naszej sali. Zaproszeni goście przybyli na jesienny koncert. Sarenki bardzo chętnie i szybko się uczą, więc szeroki repertuar został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki o jesiennym kujawiaku, wietrzyku psotniku, gruszkach pachnących rosą, wiewióreczce, pani jesieni i wesołym tańcu w deszczu.

Po koncercie wesołą atmosferę podtrzymały warsztaty plastyczne z wykorzystaniem „darów jesieni”. Rodzinnie wykonane prace zostały wyeksponowane w holu przedszkola. Kiedy nadejdzie szaruga jesienna pamiętajmy, że „piosenka jest dobra na wszystko”, a wspólne zabawy umilą długie jesienne wieczory.

                               

 

U. Raczkowska – Filinowicz, B. Wołodkiewicz, A. Olszewska

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information