Sarenki w sklepie Puszczyk – spotkanie z panem Tomaszem Samojlikiem PDF Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2019 23:41, odsłon: 859

„Puszczyk” to nowa księgarnia i sklep papierniczy w Hajnówce. Przemiła obsługa i bogaty asortyment przyciągają klientów. Właściciele i pracownicy sklepu organizują ciekawe przedsięwzięcia, na które zapraszają przedszkolaków. Pod koniec października Sarenki wzięły udział w spotkaniu z Panem Tomaszem Samojlikiem, który ciekawie i żartobliwie opowiadał o nowej przygodzie Żubra Pompika, którą ostatnio opisał „Polinka zaginęła”. Zainteresowane dzieci mogły zakupić książkę oraz poprosić o autograf autora.

Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Puszczyk nt. „rodzeństwo Pompika i Polinki”. Z radością dowiedzieliśmy się, że praca grupowa Sarenek zdobyła I miejsce. Ucieszone przedszkolaki przyjęły nagrody oraz dyplom i grzecznie pożegnały się z gospodarzami przemiłego spotkania.

Dziękujemy Paniom z Puszczyka, mamy nadzieję na kolejne ciekawe spotkania.

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska – Filinowicz, Ania Olszewska