Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajączki na wycieczce w Piekarni Podolszyńscy. PDF Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2019 23:10, odsłon: 316

Zajączki wraz z paniami udały się na wycieczkę do piekarni, podczas której miały możliwość zobaczyć miejsce, gdzie powstaje chleb. Dzieci poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Zobaczyły maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi, piec i ogromny mikser. Zobaczyliśmy jak wygląda piekarnia od środka. Największe wrażenie wywarł na przedszkolakach piec do wypiekania i wielkie łopaty do wkładania pieczywa. Po piekarni roznosił się cudowny zapach i aromat upieczonego pieczywa.

W zakładzie wypieka się różne rodzaje pieczywa oraz między innymi smaczne marcinki i smakołyk wiewiórek-orzeszki. W brzuszkach zajączków zaburczało, więc ze smakiem zjadły pączki, które otrzymały w prezencie. Na zakończenie w podziękowaniu wręczyły laurkę i zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.
Dzieci wróciły zadowolone, pełne wrażeń po przejażdżce autobusem po mieście, który zawiózł nas do piekarni, a później odwiózł do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy właścicielowi oraz pracownikom piekarni za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę.

 

A. Panasiuk-Kaczoch, I. Gierasimiuk, K. Grebieszko

zdjęcia: A. Panasiuk - Kaczoch

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information