Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczyste podsumowanie konkursu “EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych” pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty – WYRÓŻNIENIE dla naszego przedszkola! PDF Drukuj Email
czwartek, 31 października 2019 06:59, odsłon: 292

28 października w siedzibie Opery Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu “EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych” pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu naszego przedszkola w w/w przedsięwzięciu. Na uroczystej gali nasze przedszkole reprezentowały panie: Jolanta Wołkowycka i Halina Pawluczuk z  delegatami swoich grup - Oliwią z Jeżyków i Jonaszem z Żubrów.

Z rąk Ministra Edukacji Narodowej – pana Dariusza Piontkowskiego, Wojewody Podlaskiego – pana Bohdana Paszkowskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty – pani Beaty Pietruszki oraz Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku – pani Iwony Szcześniak otrzymaliśmy: pamiątkowy grawerton, dyplom oraz pamiątkowy album zawierający zdjęcia wszystkich laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Warto podkreślić, że oprawa artystyczna uroczystości miała wyjątkowy i niezwykle podniosły charakter. Wysłuchaliśmy śpiewów chóralnych w repertuarze patriotycznym, obejrzeliśmy kilka tańców narodowych a także wspólnie ze wszystkimi przybyłymi na uroczystość gośćmi zaśpiewaliśmy pieśni: „Przybyli ułani pod okienko” oraz „O mój rozmarynie".

Bardzo dziękujemy rodzicom Oliwii i Jonasza za przywiezienie dzieci na tegoroczną galę. Jesteśmy bardzo dumni z tak godnie prezentującej się delegacji z naszego przedszkola.

 

Jola Wołkowycka i Halina Pawluczuk

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information