Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jak jeż i inne zwierzęta przygotowują się do zimy? – zajęcia edukacyjne z leśnikiem w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
wtorek, 29 października 2019 20:58, odsłon: 269

Czas jesieni jest okresem przygotowywania się świata przyrody do spoczynku zimowego. Dzieci z grupy Jeżyków razem z leśniczym Nadleśnictwa w Hajnówce - panem Wojtkiem Furmankiem, dowiedziały się jak to jest ze zwierzętami o tej porze roku. Najwięcej uwagi, rzecz jasna poświęcono bohaterowi grupy – jeżowi. Przedszkolaki uważnie słuchały wykładu pana Wojtka o charakterystycznych zachowaniach zwierząt.

Naturalne okazy borsuka i jenota wzbudziły szczególne zainteresowanie dzieci. I mimo, że to jeż miał być „numerem jeden” dzisiejszego spotkania to właśnie one bardziej przykuły uwagę młodych miłośników przyrody.

 

Jeszcze raz dziękujemy panu leśniczemu za „superowe” zajęcia i nie omieszkamy skorzystać z zaproszenia na wiosenną wycieczkę do Topiła.

 

 

Jola Wołkowycka i Justyna Karpiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information