Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

EkoTorby w grupiach Zajączków i Jeżyków PDF Drukuj Email
sobota, 26 października 2019 22:31, odsłon: 608

W grupach Zajączków i Jeżyków odbyły się warsztaty, na których przedszkolaki miały okazję ozdobić swoje materiałowe torby. Gościliśmy panią Annę Niesteruk z Fundacji „Oni To My”, którą serdecznie przywitała Dyrektor naszego przedszkola Pani Dorota Durzyńska. Nasze torby inspirowane były  wzornictwem regionalnym. Przedszkolaki kochają przyrodę i stąd pomysł na torbę bawełnianą lub kartonową, którą śmiało możemy zabrać na zakupy.

Nie potrzebna nam reklamówka, ponieważ mamy torbę eko, która jest wytrzymała, a jak się ubrudzi to można ją wyprać. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że własnoręcznie ozdobiona torba jest fajniejsza od takiej ze sklepu. A jeszcze otrzymana od dziecka, które tyle pracy włożyło, aby ją wykonać.

Dziękujemy pani Ani za wspólnie spędzony czas. Dzieci w ramach podziękowań zaśpiewały jesienną piosenkę i wręczyły laurkę.

 

 

Agnieszka Panasiuk - Kaczoch, Kinga Grebieszkow, Jola Wolkowycka i Justyna Karpiuk

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Jola Wołkowycka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information