Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarny z wizytą w piekarni PDF Drukuj Email
piątek, 18 października 2019 04:45, odsłon: 376

14 października grupa „Sarenek” wybrała się do „Piekarni Podolszyńscy”. Wiele frajdy sprawiła dzieciom przejażdżka komunikacją miejską ZKM. Z okna autobusu mogliśmy podziwiać piękną, złotą jesień jaka zawitała do naszego miasta. W piekarni czekała na nas sympatyczna Pani, która oprowadzała nas po przedsiębiorstwie. Piekarze zaprezentowali nam proces „od ziarenka do bochenka”.

Wiemy już z czego i jak powstaje chleb, ciasta i inne słodkości. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymaliśmy pyszne, świeżutkie pączki i pieczywo. Dziękujemy właścicielom i pracownikom „Piekarni Podolszyńscy” za wspaniałą, ciekawą lekcję,

                                                                    

   

 

U. Raczkowska – Filinowicz, B. Wołodkiewicz

                                                                        A. Olszewska, M. Olesiuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information