Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Szaszłyki owocowe pyszne są i zdrowe! – tak mówią Sarenki PDF Drukuj Email
czwartek, 10 października 2019 06:53, odsłon: 284

Przedszkolaki z grupy „Sarenek” wiedzą jak ważne dla ich zdrowia są witaminki zawarte w owocach, dlatego w ciągu ostatniego tygodnia to właśnie owoce były tematem głównym. Wybraliśmy się do sklepu, w którym jest duże stoisko, a owoców "do wyboru do koloru". Koszyk szybko się zapełnił i nasz pomysł na owocową przekąskę mógł się spełnić. Zanim jednak, odbyła się zabawa dydaktyczna „pudełko pełne owoców”.

Dzieci odgadywały, jaki to owoc za pomocą zmysłu dotyku i węchu. Przeliczaliśmy owoce i dzieliliśmy na egzotyczne i krajowe. Najwięcej frajdy sprawiło dzieciom nadziewanie na patyczki kolorowych kawałków. Powstały pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe.

 

                                                     Urszula Raczkowska – Filinowicz i Anna Olszewska

zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information