Spotkanie Zajączków z misiem Gamusiem. PDF Drukuj Email
niedziela, 06 października 2019 22:44, odsłon: 793

Zajączki odwiedził duży, sympatyczny miś Gamuś. Podczas zabaw i zagadek odbyły się zajęcia na temat zdrowego odżywiania. Przedszkolaki doskonale wiedzą jak ważne jest zdrowe odżywianie, i że należy jeść owoce i warzywa. Poznały również Gamusiową rodzinkę: babcię, dziadka, mamę, tatę, siostrę i brata. Wesoło bawiły się podczas piosenki taneczno -ruchowej. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały kolorowankę.

Serdecznie dziękujemy pani Ani oraz Gamusiowi za ciekawą lekcję o witaminkach. Wizyta misia sprawiła dzieciom wiele radości.

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Kinga Grebieszkow

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch