Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zdrowe, jesienne kanapki Jeżyków PDF Drukuj Email
niedziela, 06 października 2019 22:17, odsłon: 255

Jesień to pora zbioru warzyw, więc jest w czym wybierać, żeby przygotować smaczne i zdrowe kanapki. Dzieci z grupy Jeżyków z chęcią przystąpiły do przygotowania tej smacznej przekąski. Wcześniej, wspólnie z panią omówiły i nazwały przyniesione z domu warzywa, następnie starannie umyły rączki i zabrały do pracy. Z zadowoleniem samodzielnie smarowały pieczywo masłem i wybierały warzywa, które znajdą się na ich kanapkach. Jeżyki wykonały kolorowe i pyszne kanapki i co najważniejsze okazało się, że warzywa są bardzo smaczne.

To co wykonane własnoręcznie smakuje najlepiej -  spróbujcie sami!

 

                                                                                  

 

Ula Kiryluk, Justyna Karpiuk

zdjęcia: Justyna Karpiuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information