Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry gościnnie na urodzinach Żubra Pompika PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 września 2019 22:42, odsłon: 423

Dnia 26 września Żuberki  z naszego przedszkola zostały zaproszone prze Miejską Bibliotekę Publiczną na obchody 11 urodzin Żubra Pompika – patrona naszej placówki. Uroczystość odbyła się w Hajnowskim Domu Kultury. Gościem honorowym był oczywiście pan Tomasz Samojlik – autor przygód Pompika, Polinki, Porady i Pomruka, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej – pani Maria Skwarczyńska, Burmistrz Miasta Hajnówka – pan Jerzy Sirak , Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika – pani Dorota Ewelina Durzyńska oraz licznie zgromadzona widownia.  Wszystkich serdecznie powitały panie prowadzące uroczystość: Agnieszka Kazberuk i Joanna Kisielewicz.

Żuberki wraz ze swoimi nauczycielkami gościnnie wystąpiły na scenie HDK; najpierw odśpiewaliśmy hymn naszego przedszkola, a potem zatańczyliśmy do nastrojowej, jesiennej piosenki Czerwonych Gitar pt.: „Barwy jesieni”. Jesteśmy „Pompikowym” przedszkolem, dlatego też przygotowaliśmy dla pana Tomasza Samojlika  własnoręcznie wykonaną niespodziankę od wszystkich dzieci z przedszkola, którą uroczyście wręczyła nasza Pani Dyrektor – Dorota Ewelina Durzyńska.  Złożyła ona Pompikowi i Panu Tomkowi  piękne urodzinowe życzenia .

 Pan Tomek  był zaskoczony i może  troszkę wzruszony. Zgromadzona publiczność, gromkim okrzykiem pozdrowiła – ukochaną przez wszystkich – Bajankę, która nie mogła wziąć udziału w uroczystości, a która tak bardzo kocha Hajnówkę i Żubra Pompika.

Za rok z pewnością spotkamy się znów na wspólnym świętowaniu. Czekamy teraz na nasze pierwsze przedszkolne „Pompikowe” urodziny.

 

 

A. Trusiewicz – Kolinko, H. Pawluczuk, A. Hałaburda

zdjęcia: A. Trusiewicz-Kolinko

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information