Żubry na otwarciu Rodzinnej Strefy Zabaw PDF Drukuj Email
wtorek, 17 września 2019 20:12, odsłon: 674

12 września bieżącego roku, grupa Żuberków miała okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowopowstałej Rodzinnej Strefy Zabaw przy Hajnowskim Domu Kultury.  Zbliżając się do obiektu, witały nas kolorowe baloniki, unoszące się nad kompleksem i dźwięki muzyki. O godzinie 10.00 -  poprzez uroczyste przecięcie wstęgi przez Burmistrza Miasta Hajnówka Jerzego Siraka wraz z dziećmi -  nastąpiło  oficjalne otwarcie obiektu.

Na nasze pociechy czekało mnóstwo wspaniałych przyjemności muzyczno-ruchowych, animacji i przede wszystkim wiele urządzeń do zabaw. Naszej grupie najbardziej przypadły do gustu wspinaczki linowe oraz huśtawka -  bocianie gniazdo. Żuberki spotkały się również ze swoim -  już dorosłym przyjacielem - hajnowskim Żubrem. J Po wspaniałej zabawie czekał na dzieci poczęstunek w formie pysznych ciasteczek i soków. Mieliśmy okazję zintegrować się również z dziećmi z innych przedszkoli podczas wspólnych pląsów na placu.

Z pewnością Żuberki i dzieci z innych grup będą stałymi bywalcami tego placu zabaw. Dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę.

A. Hałaburda, A. Trusiewicz – Kolinko, H. Pawluczuk, A. Prokopiuk