Start Rok 2018/2019 Zakończenie przedszkola w grupie Żubrów

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zakończenie przedszkola w grupie Żubrów PDF Drukuj Email
piątek, 26 lipca 2019 09:14, odsłon: 954

18.06.2019 r. w pizzerii ,,Alto'” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 6 –latków. Na uroczystość tłumnie zgromadzili się rodzice oraz zaproszeni goście wraz z naszą kochaną panią dyrektor Dorotą Eweliną Durzyńską. Spotkanie rozpoczęto piosenkami w wykonaniu naszych dzieci, następnie były wiersze przeplatane zabawami, w których uczestniczyli również nasi goście. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje zdolności muzyczne.

Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor, dziękując dzieciom i nauczycielkom za przygotowanie występu a także rodzicom za pomoc i współpracę. Każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia przedszkola oraz upominek. Były oczywiście pamiątkowe zdjęcia i poczęstunek w formie tak bardzo uwielbianej pizzy. Wszyscy doskonale się bawili.

Naszym kochanym dzieciom życzymy udanych wakacji, dużo uśmiechu i samych sukcesów w szkole!              

 

                                 Anetta Trusiewicz- Kolinko, Krystyna Czurak, Anna Sawicka, Anna Prokopiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information