Start Rok 2018/2019 Pożegnania nadszedł czas – „Grupa Jeżyki”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Pożegnania nadszedł czas – „Grupa Jeżyki” PDF Drukuj Email
wtorek, 25 czerwca 2019 08:18, odsłon: 1160

"Tu w tym przedszkolu dobrze nam było, Lecz niestety, to co dobre się skończyło. Dość zabawy, czas do pracy- Dziś mówimy my – starszawy- Żegnaj, żegnaj nam przedszkole”. Tymi słowami wiersza 17 czerwca, w poniedziałek nasze jeszcze przedszkolaki, 6-latki pożegnały się ze swoim przedszkolem, paniami, kolegami i beztroską zabawą.

Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te cztery lata spotkały. Śpiewały, deklamowały wiersze i prezentowały nowoczesne tańce, a poprzeczkę miały wysoko podniesioną ponieważ to bardzo utalentowane dzieci. Włożyły wiele pracy w swój występ, to docenili rodzice i nagradzali je gromkimi brawami. Występ dzieci był przeplatany prezentacją slajdów z uroczystości, wycieczek oraz  codziennych zajęć od 3-latków.

Pani dyrektor Ewelina Dorota Durzyńska oprócz bardzo miłych słów skierowanych do rodziców i dzieci oraz pań wychowawczyń, po występie podarowała dzieciom prezenty-magnesy w kolorowym koszyczku. Przyszła kolej na najważniejszy moment dla sześciolatków, czyli wręczanie dyplomów ukończenia przedszkola i książkowe-niespodzianki oraz podziękowania rodzicom. Natomiast z katechezy katolickiej dzieciom dyplomy wręczyła siostra Marta, z katechezy prawosławnej dzieci otrzymały dyplomy w książkach. Naszym dzieciom buzie nie przestawały się uśmiechać, były zmęczone, ale szczęśliwe tyle się wokół nich działo.

To jeszcze nie było koniec miłych niespodzianek dla dzieci, czekał na nie jeszcze słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców z Trójki Grupowej. Mamy jak zawsze stanęły na wysokości zadania, na wielkiej tacy wjechał tort z dedykacja dla grupy „Jeżyków” i inne słodkości. Na lody tego dnia już dzieci nie miały ochoty, więc zjadły je we wtorek i w środę, w swojej grupie, to dopiero była orzeźwiająca niespodzianka na te upalne dni.

Życzymy dzieciom powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych, a rodzicom wytrwałości i dużo zdrowia.

 

Swietłana Oleszow, Halina Pawluczuk

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information