Start Rok 2018/2019 Żuberki oraz panie Żuberkowe na wielkiej scenie w Amfiteatrze Miejskim w Hajnówce

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żuberki oraz panie Żuberkowe na wielkiej scenie w Amfiteatrze Miejskim w Hajnówce PDF Drukuj Email
środa, 19 czerwca 2019 01:57, odsłon: 1273

W piękną, słoneczną sobotę 15 czerwca grupa Żuberków z naszego przedszkola wzięła udział w Wakacyjnym Koncercie. Występ zorganizowany był przez Hajnowski Dom Kultury i odbył się w naszym Amfiteatrze Miejskim. Pogoda bardzo nam dopisała. Pełni energii i wigoru ruszyliśmy na scenę. Przywitano nas wielkimi brawami. Nasi kochani rodzice, trzymali za nas kciuki. Również nasza pani Dyrektor była całym sercem z nami. Na scenie zaprezentowaliśmy ilustrację ruchową „Cztery pory roku w puszczy”.

W żubrowych czapeczkach zatańczyliśmy do pięknego utworu, który poruszył widownię. Byliśmy bardzo przejęci, ale też i bardzo szczęśliwi. Był to nasz pierwszy tak poważny występ, który na długo zostanie nam w pamięci.

 

 

Anna Prokopiuk, Anetta Trusiewicz - Kolinko, Anna Sawicka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information