Start Rok 2018/2019 Jesteśmy Polakami - jesteśmy Europejczykami.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jesteśmy Polakami - jesteśmy Europejczykami. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 czerwca 2019 23:35, odsłon: 1302

W piękny słoneczny dzień majowy ruszył pochód w barwach biało- czerwonych z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi. Powiewały czerwone i białe balony, chorągiewki biało - czerwone, chorągiewki unijne. W tym barwnym marszu uczestniczyły wszystkie grupy wiekowe z naszego przedszkola wraz ze swoimi nauczycielami.  Chcieliśmy w ten sposób wyrazić szacunek i pokazać dla społeczności lokalnej jak ważne są dla nas symbole narodowe i Unijne, święta narodowe Konstytucji Trzeciego Maja, Święto Flagi i podkreślić, że jesteśmy zarówno Polakami jak i Europejczykami. Odwiedziliśmy miejsca ważne dla nas historycznie.

Wzięliśmy udział w obchodach Święta Flagi w naszym mieście i zorganizowaliśmy uroczystość w przedszkolu z okazji Święta Konstytucji Trzeciego Maja. Miłość do ojczyzny wyśpiewaliśmy w piosenkach, wytańczyliśmy w tańcach, wyrecytowaliśmy w  wierszach. Jak zawsze ubrani galowo z kotylionami. W każdej grupie odbyły się zajęcia o charakterze patriotycznym, wykonaliśmy flagi: Polski i Unii Europejskiej, opracowaliśmy kodeks młodego patrioty, wykonaliśmy kotyliony, udekorowaliśmy swoje sale i otoczenie przedszkola. Wszystkie nasze działania wspierali: Pani dyrektor przedszkola Dorota Durzyńska oraz Rada Rodziców.

 

 

 

                                                                       Krystyna Czurak

Zdjęcia: Agnieszka Panasiuk–Kaczoch, Bogusia Wołodkiewicz, Justyna Karpiuk i Jolanta Wołkowycka

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information