Start Rok 2018/2019 Żuberki poznają zawód sprzedawcy.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żuberki poznają zawód sprzedawcy. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 czerwca 2019 07:08, odsłon: 1397

Pięknego słonecznego dnia ,,Żubry” wybrały się do sklepu ,,Gama’’ by uzyskać informacje na temat zawodu sprzedawcy. Sprzedawca to zawód, który wymaga ciągłego kontaktu z innymi ludźmi. Potrzebne są szczególne cechy charakteru, które bardzo pomagają w tej pracy. Dobry sprzedawca posiada wysoki poziom empatii, jest asertywny i dyskretny.

Umie doradzić klientowi, ale też nie narzuca swojego zdania. Jest najlepszą wizytówką sklepu, w którym pracuje. Sprzedawca musi umieć łagodzić napięcia i starać się, żeby klient był zadowolony nie tylko z zakupionych towarów, ale i z jakości świadczonych usług. To udało nam się zaobserwować w markecie podczas obserwacji pracy ekspedientek i zwiedzania sklepu. Dokonaliśmy też wspólnych zakupów zdrowej żywności Byliśmy zaskoczeni tak dużą ilością różnorodnego towaru, estetyką i życzliwością tam pracujących osób.                    Krystyna Czurak
                Zdjęcia: Anna Sawicka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information