Start Rok 2018/2019 Sarenki na IX Przeglądzie Talentów Osób Niepełnosprawnych

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki na IX Przeglądzie Talentów Osób Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 06:25, odsłon: 1432

16 maja w Hajnowskim Domu Kultury Sarenki wystąpiły na IX Przeglądzie Talentów Osób Niepełnosprawnych "Hajnowskie Prezentacje Artystyczne". Organizatorem wydarzenia był, jak co roku, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Hajnówce. Dzieci z naszego przedszkola wystąpiły jako grupa integracyjna, były najmłodszymi uczestnikami Przeglądu.

W tym roku zaprezentowaliśmy układ taneczny do utworu "Barbie Girl" zespołu Aqua. Dzieci spisały się doskonale. Po występie organizatorzy zaprosili dzieci na herbatę i słodkości do kawiarenki.

Podsumowaniem uroczystości były gratulacje i podziękowania od gospodarza Przeglądu - Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Pani Lucyny Wawreszuk dla dyrektorów placówek, które wzięły udział w wydarzeniu. Nasza Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która mocno trzymała kciuki za wychowanków naszego Przedszkola pogratulowała dzieciom talentów i pięknego występu. Mali tancerze otrzymali medale i upominki.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy Przeglądu bawili się wspólnie z zespołem "Zorka".

 

Bogusia Wołodkiewicz, Anna Olszewska

Zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information