Start Rok 2018/2019 VII Edycja Przeglądu Recytatorskiego „Kocham, lubię, szanuję Pompika i leśnych przyjaciół”.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

VII Edycja Przeglądu Recytatorskiego „Kocham, lubię, szanuję Pompika i leśnych przyjaciół”. PDF Drukuj Email
środa, 08 maja 2019 06:33, odsłon: 1597

Wiewióreczki wraz z Panią Dyrektor, swoimi paniami gościły przedszkolaków, którzy zaprezentowali  swoje umiejętności recytatorskie. Przegląd pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka, rozpoczęła nasza pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Celem przeglądu było rozwijanie u dzieci właściwej wymowy, recytacji i interpretacji utworu oraz możliwość prezentacji przed publicznością.

To również okazja do wzmacniania wiary we własne siły, jak również wspaniała zabawa posiadająca wiele aspektów nie tylko dydaktycznych, ale wychowawczych i społecznych. Przedszkolaki z różnych przedszkoli w naszej gminie zaprezentowały wiersze o tematyce przyrodniczo - ekologicznej, i tym samym pokazały, że tematyka ekologii i szanowanie przyrody jest im bliskie. Były także wiersze o żubrach i przyjaciołach Pompika. Wiewióreczki zaśpiewały piosenkę o żuberku i mocno trzymały kciuki za uczestników. Wszyscy się pięknie zaprezentowali i otrzymali I miejsca, oraz dyplom i upominki, ufundowane przez Urząd Miasta oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Na zakończenie ze smakiem zjedliśmy pyszny tort wykonany i zasponsorowany przez panią Anetę Kalinowską.

Cieszymy się, że już po raz VII mogliśmy sie spotkać. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych edycjach przeglądu "Kocham...Lubię...Szanuję".

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information