Start Rok 2018/2019 "Bajka o szczęściu" - występ artystów Teatru Lalek TOMCIO

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

"Bajka o szczęściu" - występ artystów Teatru Lalek TOMCIO PDF Drukuj Email
czwartek, 25 kwietnia 2019 13:32, odsłon: 1568

Co to jest "szczęście"? Każdy z nas podałby inną definicję, każdy do pełni szczęścia potrzebuje innych składników. Jedno jest pewne - człowiek samotny nie będzie szczęśliwy. Powinniśmy więc dbać o naszych najbliższych, bowiem żadne bogactwa świata nie dadzą nam spokoju i radości, jeśli nie będzie blisko nas ukochanych osób.

Teatr Lalek TOMCIO przedstawił naszym przedszkolakom historię wesołego staruszka, który miał grupę cudownych przyjaciół - Myszkę, Świnkę, Kogucika i Osiołka. Brakowało mu jednak wielu rzeczy materialnych - scyzoryka, fajki, zegarka... Sprzedał więc swoje zwierzęta, by kupić wymarzone przedmioty i... nadal był nieszczęśliwy. Postanowił odszukać swoich przyjaciół i odzyskać ich. Na szczęście udało mu się. Staruszek zrozumiał, że szczęście dają nie przedmioty, majątek, ale miłość i towarzystwo bliskich. Zrozumiał też jak przykra może być samotność i postanowił naprawić swoje błędy.

 

Bogusia Wołodkiewicz

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information