Start Rok 2018/2019 Żubry przedświątecznie

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry przedświątecznie PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 14:05, odsłon: 1573

Wiosna tuż tuż, a wraz z nią i Święta Wielkanocne. Dlatego też w ubiegły piątek Żuberki zaprosiły rodziców na przedświąteczne warsztaty plastyczne. Z przygotowanych materiałów powstałykartki z życzeniami, wielkanocne zające, ale przede wszystkim przepiękne, barwne pisanki. Techniki, wykorzystane do stworzenia tych wszystkich ozdób, były przeróżne. Nie zabrakło barwnych piór, cekinów, wstążek, pisaków oraz naklejek.

Rodzice chętnie angażowali się w pomoc przy wykonaniu ozdób świątecznych, a Żuberki pracowały głową, rączkami, nawet języczkami…Wszystko przy akompaniamencie,  poznanych dotąd, wiosennych piosenek: „Zbudź się, rzeczko”, „Wiosenna poleczka”, „Maszeruje wiosna” oraz „Ziemia – wyspa zielona”. Na naszych kameralnych piątkowych warsztatach powstały dzieła niezwykłe – świąteczne, kolorowe zające i pisanki stoją dumnie na wielkanocnej wystawie w żuberkowej sali. Jak zwykle było bardzo miło. Czas spędzony razem z rodzicami w przedszkolu to czas, którego nic nie zastąpi…

 

A.Trusiewicz – Kolinko, A. Sawicka, A. Prokopiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information