Start Rok 2018/2019 Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 13:58, odsłon: 1877

"Różni, lecz równie ważni" - pod takim hasłem odbyły się kolejne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Nasze przedszkole po raz trzeci poparło tę inicjatywę i wzięło udział w Niebieskim Korowodzie. Tego dnia wraz z licznymi delegacjami z hajnowskich instytucji wyruszyliśmy spod Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego do Amfiteatru Miejskiego w Hajnówce. Na miejscu zostaliśmy przywitani przez organizatorów i władze miasta. Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy utwór "Autystyczny" i ułożyliśmy symbol obrazujący tegoroczne hasło.

Na koniec udekorowaliśmy jeden z parkowych klombów tworząc napis "AUTYZM" z niebieskich bratków.

Urszula Kiryluk, Anna Sawicka, Elżbieta Wołkowycka, Ewa Dmitruk