Start Rok 2018/2019 Szukamy zapachu wiosny u Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Szukamy zapachu wiosny u Zajączków PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 13:37, odsłon: 1676

Dzieci z grupy "Zajączków" chciały poczuć zapach wiosny w swojej sali. Postanowiły ze swoimi paniami założyć w sali zielony ogródek. Wcześniej przygotowały potrzebne akcesoria: ziemię, skrzynki, konewki, nasiona warzyw i różnych kwiatów. Przed przystąpieniem do pracy poznały warunki niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Uważnie przyglądały się nasionom i cebulkom, porównywały ich kolory, wielkość i kształty

Następnie przedszkolaki siały nasiona warzyw i ziół, a także sadziły cebule na szczypiorek. Posadzone rośliny zostały umieszczone w nasłonecznionym kąciku przyrody. Codziennie podlewamy naszą hodowlę i obserwujemy wzrost roślin.

 

 

Urszula KIryluk i  Justyna Karpiuk

 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information