Start Rok 2018/2019 Jak segregować śmieci? - ekologiczne pytania Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jak segregować śmieci? - ekologiczne pytania Zajączków PDF Drukuj Email
wtorek, 16 kwietnia 2019 23:31, odsłon: 1854

Razem z tatusiem Dominiki i Izy, który pracuje w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w Hajnówce, dzieci z grupy Zajączków odkrywały tajniki segregacji śmieci. Pan Darek opowiedział przedszkolakom o ogólnoświatowym problemie śmieci, które produkuje każdy z nas . Zwrócił uwagę na rolę człowieka w świadomym i proekologicznym działaniu na co dzień.

Z pomocą przygotowanych, różnorodnych  śmieci i worków do segregacji dzieci uczyły się jak właściwie je rozróżniać i dzielić. Bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Każdy przedszkolak miał okazję przyporządkować wybrany przez siebie odpad do właściwego worka. Tylko czasem się myliły i można śmiało stwierdzić, że nauczyły się poprawnie to robić.

Na zakończenie spotkania dzieci i panie otrzymały prezenty. W imieniu wszystkich obdarowanych jeszcze raz serdecznie dziękujemy tatusiowi bliźniaczek za wspaniałe zajęcia i pamiątki z PUK-U.

 

Jola Wołkowycka i Justyna Karpiuk

Zdjęcia: Jola Wołkowycka

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information