Start Rok 2018/2019 Słodkie warsztaty z rodzicami w grupie Wiewiórek.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Słodkie warsztaty z rodzicami w grupie Wiewiórek. PDF Drukuj Email
wtorek, 16 kwietnia 2019 21:51, odsłon: 1579

W okresie przedświątecznym spotkaliśmy się z rodzicami lub dziadkami  naszych Wiewióreczek. Aby było miło i słodko to zaprosiliśmy ich na  pokaz i warsztaty tworzenia lizaków. Najpierw dzieci zaprezentowały się w wierszu i piosence, a później  śledziliśmy procesy związane z obróbką  termiczną, karmelizacją, procesami plastycznego tworzenia i formowania wyrobów cukierniczych. Z ciekowością oglądaliśmy „czary-mary” wykonywane przez panią Sylwię.

Powstały cudne słodkie kurczaczki. Żółciutki kurczaczek machał skrzydełkami, miał czerwony dziobek i słodziutki był cały. Dzieci poznały zabawę "Gorący ziemniak". Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Radosnych Świąt  oraz  wiosny w sercu. Wesołego Alleluja!

 

 

Agniaszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information