Start Rok 2018/2019 Zielony ogródek u Wiewiórek

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zielony ogródek u Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 10 kwietnia 2019 21:40, odsłon: 1645

Wraz z przyjściem wiosny maluszki postanowiły założyć zielony ogródek w sali. Przygotowaliśmy ziemię, doniczki oraz nasiona kwiatków i cebulę na szczypiorek. Przed przystąpieniem do pracy omówiliśmy warunki potrzebne roślinom do wzrostu. Następnie dzieci z wielkim zapałem zabrały się do pracy, napełniały doniczki ziemią i umieszczali w niej nasiona.

Po zasianiu roślinki zostały podlane i postawione w słonecznym miejscu. Zadaniem małych ogrodników jest podlewanie i codzienna obserwacja ich wzrostu. Wiewióreczki wzbogaciły swoją wiedzę przyrodniczą. Pewnego dnia ze smakiem zjedzą jajko ze szczypiorkiem przez siebie wyhodowanym.

 

 

Iwona Gierasimiuk i Agnieszka Panasiuk - Kaczoch

 

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk - Kaczoch

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information