Start Rok 2018/2019 Dzień Wody u Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Wody u Zajączków PDF Drukuj Email
środa, 10 kwietnia 2019 20:49, odsłon: 1351

Światowy Dzień Wody jak co roku cieszy się wśród przedszkolaków osobliwym zainteresowaniem. Tego dnia dzieci ubierają się na niebiesko i zajmują tematem wody w różnorodny sposób. Grupa Zajączków miała jak zwykle parę ciekawych pomysłów na spędzenie miło i proekologicznie kolejnego dnia w przedszkolu.

Na podstawie gigant – planszy, dzieci poznały istotę obiegu wody w przyrodzie. Wyścigi rzędów zmobilizowały wszystkich do aktywności ruchowej a także szczególnej koncentracji uwagi potrzebnej do  przeniesienia łyżką kostki lodu po wyznaczonym torze. Warto dodać iż była to świetna okazja by wspomnieć o różnych stanach skupienia wody. Przedszkolaki miały czas na kolorowanie kropelek wody a każdorazowe mycie rąk w łazience było szczególnym, celebrowanym działaniem – wszystko na rzecz cennej Wody!

 

 

Jola Wołkowycka, Ula Kiryluk i Justyna Karpiuk

zdjęcia: Jola Wołkowycka i Angelika Koszel

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information