Start Rok 2018/2019 Powitanie wiosny z Pompikiem i nie tylko...

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Powitanie wiosny z Pompikiem i nie tylko... PDF Drukuj Email
wtorek, 26 marca 2019 06:16, odsłon: 1471

21 marca to dzień pierwszego dnia kalendarzowej wiosny. Dzieci z naszego przedszkola doskonale to wiedzą i co roku razem ze swoimi paniami nie zapominają by pożegnać odchodzącą zimę i powitać nową porę roku.  Dzieci z grup: Wiewiórek, Zajączków, Jeżyków i Żubrów postanowiły wyjść z przedszkola i wspólnie pomaszerować manifestując wielką, wiosenną radość.

Kolorowy korowód przedszkolaków ubarwiony był gałązkami z bibułą i balonami, wiankami z kwiatów, zielonymi szalikami, bocianami niesionymi przez najmłodszych wychowanków i co należy podkreślić, nad całością królował nowy opiekun przedszkola – Żubr Pompik!

Sarenki pierwszego dnia wiosny zadbały o bezpieczeństwo i potrzeby ptaków, których zwyczajem jest składanie jaj i opieka nad potomstwem. W tym celu, z pomocą pana Bogdana, na placu przedszkolnym zostały zawieszone budki lęgowe, które własnoręcznie wykonał tata Marysi – pan Jarosław Szerszenowicz. 

Wszystkie przedszkolaki tak czy inaczej mają wiosenne nastroje i to bez względu na ciągle jeszcze zmienną pogodę. Żubr Pompik wie to na pewno...

 

J. Wołkowycka, B. Wołodkiewicz i A. Olszewska

zdjęcia: J. Wołkowycka i M. Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information