Start Rok 2018/2019 Sarny i Żubry na wycieczce w Białowieży

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarny i Żubry na wycieczce w Białowieży PDF Drukuj Email
niedziela, 17 marca 2019 22:59, odsłon: 1590

Choć marcowe słońce jeszcze słabo grzeje, grupa Sarenek i grupa Żubrów wybrały się na wycieczkę do Białowieży. Naszym celem było zwiedzenie Muzeum Przyrodniczo – Leśnego. 13 marca, zaraz po śniadaniu, usadziliśmy się w autokarze i wyruszyliśmy w drogę. Podświetlone ekspozycje muzeum nas zachwyciły. Z każdej strony otaczały nas zwierzęta Puszczy Białowieskiej: sarny, jelenie, łosie, jeże, lisy, wiewiórki, rysie, wilki oraz  król puszczy – żubr.

Poznaliśmy liczne owady, gady, płazy oraz ptaki. Tych ostatnich mogliśmy nawet posłuchać i uczyliśmy się odróżniać ich głosy.  Na filmie przyrodniczym mieliśmy okazję obejrzeć naszą puszczę w czterech porach roku; jest piękna zarówno w zimowej szacie, jak też  w dywanie wiosennych przylaszczek, zieleni  lata czy kolorach jesiennych liści.

Pełni wrażeń z obejrzanej wystawy i wspólnej wycieczki, wróciliśmy na obiad do naszego przedszkola. Może wiosną wybierzemy się razem do Rezerwatu Żubrów?

 

 

Nauczycielki z grupy Saren oraz Żubrów

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information