Start Rok 2018/2019 Dzień Kobiet w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 17 marca 2019 22:19, odsłon: 1521

8 marca - Dzień Kobiet to niezwykły dzień dla wszystkich kobiet i dziewczynek. W tym szczególnym dniu dzieci z całego przedszkola przygotowały dla pań program artystyczny, który rozpoczęły Zajączki niecodziennym pokazem mody. Poza tym przedszkolaki zaprezentowały wspaniałe występy. Z własną interpretacją, aranżacją dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. W wyjątkowej scenografii były życzenia, niespodzianki i kolorowe laurki.

Uroczystość związana z obchodami Dnia Kobiet była także podsumowaniem II edycji konkursu plastycznego "KOBIETA W OCZACH DZIECKA" pod patronatem Dyrektora Przedszkola Doroty Durzyńskiej. Pani Dyrektor wspiera młode talenty i stwarza warunki dla ich rozwoju. W tym roku tematem przewodnim konkursu były zawody kobiet. Wszystkie prace konkursowe były samodzielne, staranne ale przede wszystkim dziecięce i piękne. Członkowie jury przyznali ex aequo I miejsca wszystkim uczestnikom konkursu biorąc pod uwagę ich zaangażowanie i wysiłek włożony  w przygotowanie pracy. Chwilą, na którą wszyscy czekali było uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody.

Byli nimi:

Rada Rodziców Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

Urząd Miasta Hajnówka

Nadleśnictwo Browsk

Nadleśnictwo Hajnówka

 

Wystawa prac konkursowych oraz przygotowana akademia była miłym akcentem święta kobiet, która minęła w miłej serdecznej atmosferze pełnej uznania dla małych artystów.

 

Justyna Karpiuk, Urszula Kiryluk i Jolanta Wołkowycka

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information