Dzień Kobiet w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 17 marca 2019 22:19, odsłon: 1669

8 marca - Dzień Kobiet to niezwykły dzień dla wszystkich kobiet i dziewczynek. W tym szczególnym dniu dzieci z całego przedszkola przygotowały dla pań program artystyczny, który rozpoczęły Zajączki niecodziennym pokazem mody. Poza tym przedszkolaki zaprezentowały wspaniałe występy. Z własną interpretacją, aranżacją dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. W wyjątkowej scenografii były życzenia, niespodzianki i kolorowe laurki.

Uroczystość związana z obchodami Dnia Kobiet była także podsumowaniem II edycji konkursu plastycznego "KOBIETA W OCZACH DZIECKA" pod patronatem Dyrektora Przedszkola Doroty Durzyńskiej. Pani Dyrektor wspiera młode talenty i stwarza warunki dla ich rozwoju. W tym roku tematem przewodnim konkursu były zawody kobiet. Wszystkie prace konkursowe były samodzielne, staranne ale przede wszystkim dziecięce i piękne. Członkowie jury przyznali ex aequo I miejsca wszystkim uczestnikom konkursu biorąc pod uwagę ich zaangażowanie i wysiłek włożony  w przygotowanie pracy. Chwilą, na którą wszyscy czekali było uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody.

Byli nimi:

Rada Rodziców Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

Urząd Miasta Hajnówka

Nadleśnictwo Browsk

Nadleśnictwo Hajnówka

Wystawa prac konkursowych oraz przygotowana akademia była miłym akcentem święta kobiet, która minęła w miłej serdecznej atmosferze pełnej uznania dla małych artystów.

Justyna Karpiuk, Urszula Kiryluk i Jolanta Wołkowycka

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch