Start Rok 2018/2019 III Przedszkolny Festiwal Logopedyczny

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

III Przedszkolny Festiwal Logopedyczny PDF Drukuj Email
czwartek, 14 marca 2019 22:35, odsłon: 1585

6 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy, z tej okazji w tym dniu w naszym przedszkolu już po raz trzeci odbył się Festiwal Logopedyczny „LOGOZWIERZAKI” pod honorowym patronatem Dyrektora Przedszkola. Udział w uroczystości wzięła cała społeczność przedszkolna. Wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która odczytała wiersz „Żubr z Białowieży”. Następnie dzieci uczęszczające na terapię logopedyczną z wielkim przejęciem i zaangażowaniem recytowały wiersze i rymowanki „ćwiczące i łamiące języczki” udowadniając wszystkim, że choć czasem długa i trudna praca nad poprawną artykulacją, przynosi świetne efekty i daje dużo satysfakcji.

W czasie wystąpień prezentowano także prace plastyczne ilustrujące wierszyki, które dzieci przygotowywały wraz z rodzicami w domach. Podkreślić  należy, iż skuteczność działań podejmowanych w czasie terapii logopedycznej w dużej mierze jest uzależnione od motywacji i zaangażowania dziecka jak również jego najbliższych i systematycznej kontynuacji ćwiczeń w domu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy i upominki.

 

Całe przedsięwzięcie odbyło się dzięki wsparciu sponsorów:

 

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Urząd Miasta Hajnówka
Nadleśnictwo Hajnówka


Dyrekcji, wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i wyrozumiałość.

Życzymy dalszych sukcesów w pracy.

 

Logopeda Elżbieta Wołkowycka
Anna Sawicka i Jolanta Wołkowycka

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information