Start Rok 2018/2019 Sarenki kochają Pompika

Sarenki kochają Pompika PDF Drukuj Email
czwartek, 28 lutego 2019 19:25, odsłon: 1791

Małe dzieci mają ogromne serca. Bardzo kochają swoje rodziny, bliskich, mają swoje pierwsze sympatie, kochają przyjaciół, swoje panie, postacie z bajek, zwierzęta domowe, misie i lalki... Można by tak wymieniać i wymieniać. Z okazji Walentynek Sarenki opowiedziały o swojej miłości do ulubionego bohatera bajek dla dzieci - do Pompika. Uważnie wysłuchały historii o tym, jak Pompik został bratem, a następnie namalowały wielkie serca, które symbolizowały uczucia Pompika do jego rodziny - taty Pomruka, mamy Porady i małej siostry - Polinki. Bardzo starannie pokolorowały postać żuberka i wkleiły jego sylwety na czerwone serca.

Pani Ania poczęstowała wszystkie dzieci lizakami w kształcie serca. Takim słodkim akcentem przypieczętowaliśmy naszą wzajemną przyjaźń i sympatię.

Bogusława Wołodkiewicz, Anna Olszewska