Start Rok 2018/2019 Sarenki kochają Pompika

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki kochają Pompika PDF Drukuj Email
czwartek, 28 lutego 2019 19:25, odsłon: 1634

Małe dzieci mają ogromne serca. Bardzo kochają swoje rodziny, bliskich, mają swoje pierwsze sympatie, kochają przyjaciół, swoje panie, postacie z bajek, zwierzęta domowe, misie i lalki... Można by tak wymieniać i wymieniać. Z okazji Walentynek Sarenki opowiedziały o swojej miłości do ulubionego bohatera bajek dla dzieci - do Pompika. Uważnie wysłuchały historii o tym, jak Pompik został bratem, a następnie namalowały wielkie serca, które symbolizowały uczucia Pompika do jego rodziny - taty Pomruka, mamy Porady i małej siostry - Polinki. Bardzo starannie pokolorowały postać żuberka i wkleiły jego sylwety na czerwone serca.

 Pani Ania poczęstowała wszystkie dzieci lizakami w kształcie serca. Takim słodkim akcentem przypieczętowaliśmy naszą wzajemną przyjaźń i sympatię.

 

 

Bogusława Wołodkiewicz, Anna Olszewska

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information