Start Rok 2018/2019 Bal Walentynkowy u Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Bal Walentynkowy u Zajączków PDF Drukuj Email
czwartek, 21 lutego 2019 23:38, odsłon: 1585

Udana zabawa w przedszkolu to podstawa prawidłowego funkcjonowania dziecka. Panie z grupy  „Zajączków” doskonale o tym wiedzą, dlatego przygotowały swoim wychowankom Bal Walentynkowy. Tego dnia każde z nich mogło przebrać się za swoją ulubioną postać i razem ze swoimi, również przebranymi paniami, wziąć udział w licznych zabawach taneczno - ruchowych i konkursach.

A było tego wiele i naprawdę nie trzeba było nikogo do niczego zachęcać. Roześmiane twarze dzieci i nieustająca motywacja do kolejnych wyzwań była najlepszym dowodem świetnej imprezy. Walentynkowa oprawa oraz pełna przyjaźni i ciepła zabawa to jest to co „Zajączki” zapamiętają na długo.

 

 

U. Kiryluk, J. Wołkowycka i J. Karpiuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information