Start Rok 2018/2019 Wizyta delegacji Polskiego Związku Niewidomych w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wizyta delegacji Polskiego Związku Niewidomych w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 lutego 2019 20:30, odsłon: 1710

Pod koniec stycznia z wizytą przybyła do naszego przedszkola delegacja Polskiego Związku Niewidomych w składzie: Agnieszka Szóstko – Dyrektor PZN, Krystyna Kowalczuk – tyflopedagog oraz Sławomir Demczuk – członek PZN. Razem z panią Dyrektor Dorotą Durzyńską, wychowawczyniami  z grup integracyjnych, nauczycielami wspomagającymi, psychologiem a także rodzicami dzieci objętych opieką PZN, nasi specjalni goście mogli poobserwować jak funkcjonują przedszkolaki w naszej placówce.

Nasi wychowankowie mieli szansę na pracę pod okiem specjalistów, rodzice na możliwość  zadania nurtujących pytań i kierunków pracy z dziećmi a my pedagodzy na świetną okazję  do wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję na kolejne spotkania, nowe pomysły oraz obopólną współpracę dla dobra naszych potrzebujących profesjonalnego wsparcia dzieci.

 

 

J. Wołkowycka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information