Start Rok 2018/2019 Spotkanie z babcią i dziadkiem w grupie Wiewiórek.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie z babcią i dziadkiem w grupie Wiewiórek. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 22:28, odsłon: 1721

Przedszkolaki doskonale wiedzą jak ważne są babcie i dziadkowie. Z okazji ich święta spotkaliśmy się w naszej sali, aby życzyć im  wszystkiego o czym marzą, duuużo zdrówka i zadowolenia .Pomimo mroźnej pogody na zewnątrz, w naszej sali cieplutka i miła atmosfera. Taki dzień w roku- Dzień Babci i Dziadka ,  obchodzony jest  w przedszkolu tradycyjnie co rok. Wiewióreczki po raz pierwszy świętowały taki dzień w przedszkolu. 

Przedszkolaki odważnie prezentowały swoje umiejętności, a nasi goście z dumą podziwiali ten występ. Wspólnie zatańczyliśmy "Walc dla naszych dziadków" i wręczyliśmy upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców- za co gorąco dziękujemy. Pyszności  własnoręcznie wykonane smakowały i małym i dużym.

 

Pamiątkowe zdjęcia będą wspomnieniem naszego spotkania i do zobaczenia za rok...

Babcia z dziadkiem dziś świętują,

wszystkie dzieci więc pracują

Zetrą kurze w każdym kątku,

przypilnują dziś porządku.

W kuchni błyszczą już talerze,

wnusia babci bluzkę pierze

Wnusio już podaje kapcie,

bardzo Kocha swoja babcię.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto Dziadków ważna rzecz!

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk

 

zdjęcia: J. Wołkowycka i A. Panasiuk-Kaczoch

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information