Start Rok 2018/2019 Spotkanie karnawałowe z Teatrem CoNieCo w „Wesołym Miasteczku”.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie karnawałowe z Teatrem CoNieCo w „Wesołym Miasteczku”. PDF Drukuj Email
czwartek, 31 stycznia 2019 14:23, odsłon: 1575

Przedszkolaki pięknie wystrojone znalazły się w miasteczku, w którym mieszkały różne zwierzęta, a przede wszystkim piesek o zabawnym imieniu – Przecinek. Dyrektor naszego przedszkola pani Dorota Durzyńska przywitała wszystkich i życzyła udanej zabawy. Na to spotkanie przybyły księżniczki, wróżki, czarodziejki. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Nie zabrakło kotków, pszczółek, biedronek, motylków i aniołków.

Chłopcy przebrani byli za piratów, rycerzy, Spider-Mana, Batmana. Pojawili się też muszkieterowie, piraci, policjanci, karatecy. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać. Wesołe zabawy np. węże, zabawy zręcznościowe, były przeplatane spotkaniem z Krokodylem i Czerwonym Kapturkiem. Dzieci bardzo chętnie brały udział w licznych konkurencjachz wykorzystaniem kolorowych, atrakcyjnych rekwizytów. Przedszkolaki w „Wesołym Miasteczku” miały okazje wspólnie bawić się, integrować i spędzić czas w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Aktorom Teatru ConieCo z Białegostoku dziękujemy za ciekawą animację.

 

 

A. Panasiuk - Kaczoch

zdjęcia: A. Panasiuk-Kaczoch i J. Wołkowycka

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information