Spotkanie karnawałowe z Teatrem CoNieCo w „Wesołym Miasteczku”. PDF Drukuj Email
czwartek, 31 stycznia 2019 14:23, odsłon: 1521

Przedszkolaki pięknie wystrojone znalazły się w miasteczku, w którym mieszkały różne zwierzęta, a przede wszystkim piesek o zabawnym imieniu – Przecinek. Dyrektor naszego przedszkola pani Dorota Durzyńska przywitała wszystkich i życzyła udanej zabawy. Na to spotkanie przybyły księżniczki, wróżki, czarodziejki. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Nie zabrakło kotków, pszczółek, biedronek, motylków i aniołków.

Chłopcy przebrani byli za piratów, rycerzy, Spider-Mana, Batmana. Pojawili się też muszkieterowie, piraci, policjanci, karatecy. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać. Wesołe zabawy np. węże, zabawy zręcznościowe, były przeplatane spotkaniem z Krokodylem i Czerwonym Kapturkiem. Dzieci bardzo chętnie brały udział w licznych konkurencjachz wykorzystaniem kolorowych, atrakcyjnych rekwizytów. Przedszkolaki w „Wesołym Miasteczku” miały okazje wspólnie bawić się, integrować i spędzić czas w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Aktorom Teatru ConieCo z Białegostoku dziękujemy za ciekawą animację.

A. Panasiuk - Kaczoch

zdjęcia: A. Panasiuk-Kaczoch i J. Wołkowycka