Start Rok 2018/2019 Konkurs Kolęd i Pastorałek w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Konkurs Kolęd i Pastorałek w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
środa, 30 stycznia 2019 14:02, odsłon: 1385

Dnia 24 stycznia 2019 r. w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce odbył się rodzinny, ekumeniczny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod Honorowym Patronatem Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej. Zanim rozpoczęła się część konkursowa, przybyli goście wysłuchali kolęd w wykonaniu zespołu "Dzwoneczki", pod kierunkiem Pani Swietłany Oleszow, który w tegorocznym konkursie "Hajnowskie spotkania z kolędą prawosławną otrzymał II miejsce. Następnie dzieci z grupy "Sarenki" zaśpiewały dwie kolędy przy akompaniamencie pianina w wykonaniu Pani Uli.

Po części artystycznej do konkursu przystąpiło 10 rodzin. Przy blasku świec usłyszeliśmy tradycyjne kolędy i pastorałki. Większość uczestników uświetniło swój występ barwnymi strojami, przebraniami, rekwizytami i instrumentami. Wytworzył się wspaniały, świąteczny nastrój. Na niejednej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia.

Po długich obradach jury, w którego skład weszli zaproszeni na uroczystość goście: Ks  Proboszcz Kanonik Józef Poskrobko z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, Ks Paweł Korszak z Parafii Świętej Trójcy, Siostra Marta Anna Borkułak oraz Dyrektor naszego przedszkola Dorota Ewelina Durzyńska - ogłoszono werdykt.

I miejsca ex aequo zajęły rodziny:

·       rodzina Łukasza i Mikołaja Monach

·       rodzina Mikołaja Sacharczuk

·       rodzina Amelki Leoniuk

 

Specjalne wyróżnienia jury przyznało:

·       rodzinie Gabrysi Gołowaczyk - Bura

·       rodzinie Zuzi Wołodkiewicz

·       rodzinie Zosi i Marysi Golonko

 

Wyróżnienia otrzymali:

·       rodzina Izy i Dominiki Dutkowskich

·       rodzina Mikołaja Czurak

·       rodzina Hani Pisawockiej

·       rodzina Neli Romańczuk

 

Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody: Rada Rodziców Przedszkola Nr 3, Kancelaria Notarialna Marek Wasiluk, Beauty Sphere Justyna Popow - Suszcz, Duo -Med Andrzej Popow, Urząd Miasta Hajnówka, Market Spożywczy Arhelan, Apteka Melisa, Piekarnia Podolszyńscy, Księgarnia Book - Book  w Hajnóce.

Cudowna atmosfera została utrzymana z inicjatywy Ks Proboszcza - rozpoczęło się wspólne ekumeniczne kolędowanie. Śpiewanie zbliża i jednoczy ludzi. Dziękujemy wszystkim wykonawcom. Cieszymy się, że wprowadzona przez nas inicjatywa cieszy się zainteresowaniem rodziców i dzieci. Kolejna edycja za rok!

 

Organizatorki: Anna Olszewska, Bogusława Wołodkiewicz, Urszula Raczkowska - Filininowicz

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information