Start Rok 2018/2019 „Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – uroczystość w grupie Jeżyków

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – uroczystość w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
wtorek, 29 stycznia 2019 14:09, odsłon: 1949

21 i 22 stycznia to najpiękniejsze dni w roku - Dzień Babci i Dzień Dziadka. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi wyrazami miłości. Na spotkanie z wnukami przybyli licznie nasi dziadkowie i od razu zmienił się klimat, zrobiło się uroczyście i miło. Dzieci z radosnymi uśmiechami powitały swoich kochanych gości. Przedszkolaki przygotowały dziadkom niespodziankę artystyczna w formie humorystycznego skeczu przeplatanego tańcami i piosenkami.

Zaproszeni goście mogli podziwiać swoje wnuczęta jak tańczą rokendrola, czaczę w parach i taniec dyskotekowy. Uroczystość zakończono wspólną gościną: tańcami, słodkim poczęstunkiem przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców i dziadków.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Kochani, dziś okazja rzadka.
Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.
Jak wiecie jest ich razem czworo,
co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach,
gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.
A nasza mama bez swych lalek
do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci!
Cieszą się z dzieci swoich dzieci.
I myślą widząc ich gromadkę,
że miło babcią być i dziadkiem.
Więc dziś spróbujcie zapamiętać.
Czym są dla dziadków ich wnuczęta?

I pięknej szansy nie przegapcie: kochajcie dziadków swych i babcie.

Kochani!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie.

Rodzicom i dziadkom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Swietłana Oleszow i Halina Pawluczuk