Dzień Babci i Dziadka u Zajączków PDF Drukuj Email
piątek, 25 stycznia 2019 08:23, odsłon: 1725

Gdy zbliża się Święto Babci i Dziadka dzieje się wokół wyjątkowo świątecznie. Czuje się jeszcze magię świąt Bożego Narodzenia wypełnioną aurą zimowego piękna. Dzień Babci i Dziadka wprost idealnie łączy się z tą styczniową atmosferą. W tak wymarzonym czasie spotkały się dzieci z grupy Zajączków ze swoimi ukochanymi babciami i dziadkami.

Nasze przedszkolaki przygotowały na tę okazję specjalny program artystyczny. Tańce, wiersze i piosenki przeplatały się ze sobą nawzajem. Każda wnuczka i wnuczek zaprezentowali się najpiękniej jak tylko można było. Były też prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci, słodkie buziaki i upragnione chwile na kolanach u babci i dziadka. To był wspaniały, rodzinny czas…

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla naszych, specjalnych gości i do zobaczenia za rok!

J. Wołkowycka, U. Kiryluk i J. Karpiuk

Zdjęcia: J. Wołkowycka