Start Rok 2018/2019 "Opowieść Wigilijna" w wykonaniu studia Arkada

"Opowieść Wigilijna" w wykonaniu studia Arkada PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 grudnia 2018 14:28, odsłon: 950

Pewnego, grudniowego dnia aktorzy studia Arkada z Suwałk przedstawili naszym przedszkolakom ,,Opowieść Wigilijną" na podstawie książki Karola Dickensa. Historia opowiada o przygotowaniach do świąt małej Zuzi oraz jej babci. Zuzia nie może doczekać się świąt, zaś jej babcia wcale nie rozumie entuzjazmu wnuczki. Święta zamierza spędzić w pracy i tego samego wymaga od swoich pracowników. Nie wysyła kartek świątecznych, nie kupuje prezentów, a nawet nie dekoruje domu świątecznym drzewkiem i innymi ozdobami. Święta ratuje jednak tajemniczy ,,Duch świąt", który przypomina babci jak cenne, ważne są święta Bożego Narodzenia oraz jaka jest ich istota...

Warto byśmy wszyscy pamiętali w te ważne dni przede wszystkim o swoich bliskich, o tym by być dla nich serdecznym i życzliwym. Przedszkolaki chętnie zaangażowały się w ratowanie świąt Bożego Narodzenia; dzięki ich pomocy Zuzia i babcia pogodziły się na święta.

Bogusia Wołodkiewicz