Start Rok 2018/2019 Mikołajki u Zajączków w Centrum Zabaw "Hula Kula"

Mikołajki u Zajączków w Centrum Zabaw "Hula Kula" PDF Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2018 22:11, odsłon: 1180

Kolejne Mikołajki naszych przedszkolaków już za nami. Tym razem we współpracy z Trójką grupową zorganizowaliśmy wyjazd do Centrum Zabaw „Hula Kula”. Zajączki miały super frajdę bo miały okazję po raz pierwszy przejechać się autobusem Komunikacji Miejskiej. Gdy już bezpiecznie dotarliśmy do celu okazało się, że chwilę przed nami był Mikołaj i zostawił naszym dzieciom list z wyjaśnieniem o swojej nieobecności oraz przekazanych prezentach. To była wspaniała niespodzianka!

Chwilę potem śpiewaliśmy 100 lat z okazji czwartych urodzin Bronka! Był też poczęstunek dla wszystkich ale oczywiste, że to zabawa w Hula Kula była numerem jeden dzisiejszego dnia. Mnóstwo kolorowych kulek, dużo miejsca do biegania i skakania, samochody, inne zabawki niż w domu i przedszkolu i to jest to! Dzieci były szczęśliwe a ich miny świadczyły o tym jednoznacznie.

Wyjątkowo szybko minął czas zabawy i trzeba było wracać do przedszkola. Już czekamy na następne Mikołajki i zastanawiamy się gdzie tym razem będziemy świętować ten dzień?

Przy okazji dziękujemy Mikołajowi za pamięć i prezenty  -  Jola, Ula, Ania i Angelika. Chyba byłyśmy bardzo grzeczne?

J. Wołkowycka i U. Kiryluk