Start Rok 2010/2011 Dzień Kobiet

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Kobiet
środa, 16 marca 2011 00:21, odsłon: 1424

0017_miniWe wtorek 8 marca w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi wszystkie kobiety - duże i małe - odczuły, że to ich święto.

Pięciolatki przygotowały bowiem pod kierunkiem swojej wychowawczyni Małgorzaty Reduch bardzo ciekawy występ, który miały okazję obejrzeć sześciolatki oraz wszystkie pracujące w przedszkolu kobiety: Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, nauczycielki z grup sześciolatków oraz pomoce nauczycielek, panie pracujące w kuchni i pani intendentka.

 

 

Pani Małgosia, przebrana za mężczyznę, złożyła wszystkim paniom małym i dużym życzenia z okazji Dnia Kobiet, życząc zdrowia i miłości, po czym małe damy - obowiązkowo w kapeluszach i koralach - zaprezentowały uroczy pokaz mody przy piosence Alicji Majewskiej "Być kobietą". Dziewczynki z gracją kołysały bioderkami w rytm piosenki, pokazując przy tym widowni swoje umalowane na tę okazję usta i zaróżowione policzki.
Następnie chłopcy zostali zapędzeni przez kierownika występu (panią Małgosię) do garów - przy akompaniamencie łyżek i pokrywek mieliśmy okazję posłuchać artystycznej symfonii dźwięków. Oczywiście, każdy występ nagradzany był przez gości gromkimi brawami. Kolejnym punktem programu był zaprezentowany przez dziewczynki minispektakl o sześciu kucharkach. Przebrane za kucharki, w fartuszkach i czapkach, niewiele się różniły od oglądających przedstawienie sympatycznych Pań kucharek, które z zaciekawieniem oglądały, jak dziewczynki w wielkim garze próbowały przyrządzić potrawę, a do garnka lądowały zamiast produktów: książka, szal i korale.
Na koniec chłopcy wręczyli obecnym na sali większym Paniom własnoręcznie wykonane laurki, a mniejszym - słodkości. Oczywiście, były i wspólne tańce.
Milej nie można było spędzić tego dnia...


Rodzice: Edyta Malinowska-Klimiuk, Anna Fedorów

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information